Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Odstawiłam w styczniu tabletki antykoncepcyjne Lesine. 15-19 styczeń było krwawienie z odstawienia. Pierwszy okres bez antykoncepcji był 25-28 luty i od tego czasu nie wystąpiła następna miesiączka. Test ciążowy jest negatywny. Mija 48 dzień cyklu. Mierzyłam temperatury i zazwyczaj 35.8-36.2. Skok był raz w 22-23 dniu cykluna 36,4, trwał tylko 2 dni i później spadek na 36/35.8. Myslalam ze jest bezowulacyjny cykl. Ginekolog na teleporadzie ( bez badań itd) przepisał luteine 50 pod jezyk 3 x dziennie. Wczoraj wziełam o 12 jedną i o 15 drugą. Wieczorem zrobiłam z ciekawości test owulacyjny paskowy bo śluzu więcej było i wyszedł pozytywny. Zrobiłam drugi z innej firmy strumieniowy i też pozytywny. Czyli do 36 h powinna wystąpić owulacja. Tylko czy to możliwe w 37-38 dniu cyklu ? Co z Luteina która wiełam ? Czytałam ze Luteina progesteron może zahamować owulacje. Bardzo chcielibyśmy mieć dziecko. Już 4 miesiąc starań i lekarz chciał luteina wywołac okres a tutaj akurat owulacja sie późna chyba trafiła... odstawić luteine ? Dzisiaj od rana jeszcze jej nie brałam w obawie o zatrzymanie owulacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...