Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochane nie miesiaczkuje regularnie mianowicie mam delikatny stres uprawialam stosunek poczatek/polowa marca tydzien po nim zrobilam 2 testy wyszly negatywne potem jakos ponad 2/3 tyg 6 dni po spodziewanej miesiaczce (9 kwietnia) z porannego moczu tez wyszedl negatywny teraz jestem chora przyjmuje duzo lekow czesto chidze do toalety mam bule miesni , glowy , omdlenia, zawroty, bole podbrzusza, jakies ropniaki/ afty w buzi bol gardla , bol kregoslupa ostatni okres mialam 19.02 moj cykl to 45 dni chociaz zdarzalo sie ze byl 61 myslicie ze choroba opoznila miesiaczke? Moge zaufac testa? Prosze o odp z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

To chyba masz trochę problemów zdrowotnych, przede wszystkim życzę powrotu do zdrowia. Z tego co opisujesz to na 100% nikt nie powie czy na 100% możesz ufać testom, raczej tak. Ja zanim zaczęłam się zabezpieczać i stosować belarę to też miałam nieregularne miesiączki i to mnie właśnie stresowało. Dlatego decyzja o antykoncepcji. Może też powinnaś pomyśleć, ale najpierw to się wylecz. A co do testu to dla pewności możesz z ginekologiem się skonsultować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...