Skocz do zawartości
Forum

Gość b...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Stosuje plastry antykoncepcyjne evra od ok. 2,5 roku. Zdarzyła mi się taka sytuacja, ze w normalny dzień zmiany plastra tj. sobota rano pod prysznicem odkleilam plaster, ale po wyjściu zapomniałam nakleić nowy. Cały dzień byłam zalatana, a do domu wróciłam o 3 w nocy (czyli już w niedziele) i wtedy sobie przypomniałam, żeby go nakleić (dodam, że była to zmiana z pierwszego na drugi plaster w tym cyklu). Jeszcze chwile przed założeniem plastra zauważyłam lekkie krwawienie, ale powiązałam to z dość intensywnym stosunkiem noc wcześniej i się tym nie przejęłam. Rano nadgonimy dostałam silnego, obfitego krwawienia powiązanego z bólem podbrzusza i skurczami macicy. Dodam, że okres skończył mi się dopiero tydzien wcześniej - był normalny, nieobfity, trwal 6 dni jak zawsze. Myślałam ze to obfite krwawienie ustąpi ale mija już drugi dzień, a wcale nie jest lepiej. Zastanawiam się czy to nie jakiś krwotok. Ostatni raz tak obfitą miesiączkę miałam jeszcze jako nastolatka z nieuregulowanym cyklem. Postanowiłam, że poczekam jeszcze ze dwa dni i skontaktuję się z moim ginekologiem jeśli nie przejdzie, ale zaczynam się niepokoić. Proszę o opinię, jeśli takowe się nasuwają

Odnośnik do komentarza

przyczyną mogą być różne nie muszą być bardzo groźne, ale trzeba to wyjaśnić, ja na twoim miejscu udałabym się do lekarza jak najszybciej ? hormony strasznie wpływają na organizm, ja na szczeście już ich nie biore, teraz używam testu owulacyjnego Afrodyta Smart

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...