Skocz do zawartości
Forum

Facet szybko dochodzi podczas seksu oralnego


Gość Lena

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem jeszcze gotowa na pełny sex ale oralnie on mnie zaspokaja od 3 miesięcy, ja jego od tygodnia. I za każdym razem jest tak samo, chłopak szybko dochodzi, czy robię coś nie tak? Proszę o wskazówki, sam od siebie nie komentuje ale mówi że zajebiscie było itd nie wiem czy mu wierzyć, bo robie to 1 raz w Ogóle 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Javiolla napisał:

To temat na seksuologie. Proszę moderatora (jeśli tu jakiś jest ? ) o przeniesienie.

Chyba zbyt wiele oczekujesz po tym forum w kwestii administracji ? 

Swoją drogą znowu forum jest zaśmiecone.... chwila wytchnienia byla i od nowa.. Może warto jako użytkownicy zalogowani, znowu zacząć zgłaszać te wątki i odpowiedzi  i ktoś się pojawi z "góry" ? 

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witaj imienniczko ? To on mógłby się przejąć bo skoro szybko dochodzi to znaczy że tak go podniecasz ze nie potrafi opanować orgazmu. Daj mu trochę czasu bo to może naturalnie minąc. Jeśli nie minie to powiedz żeby zaczal trenować powstrzymywanie orgazmu. Już po kilku dniach są efekty które powinny Was wspólnie zadowolić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...