Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość miiii

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miiii

Szukam możliwości przygotowania reklamy przy autostradach A1 i A2 blisko ich węzła. Reklama ma być dla mojego składu budowlanego pod Łodzią i szukam jakieś firmy, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji. Jeśli ktoś z Was zna ten temat i może coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość makss

Ja szukałem kogoś kto mi zrobi nieduże konstrukcje maksymalnie 3-4 metry nad ziemię, przede wszystkim ze względu na możliwości finansowe i tutaj akurat oferta http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/ się super sprawdziła. Mimo, że nie mam jakieś wielkiej firmy to bardzo sprawnie udało się z nimi to wszystko zorganizować i udało się stworzyć taką reklamę, która mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o reklamę to wiadomo, że każdy rodzaj takiej reklamy bardzo nam się przyda. Dlatego też każdy z nas szuka jakiegoś skutecznego rozwiązania. I tak też zastanawiamy się nad tym czy folie magnetyczne będą przydatne? Bo jednak dowiedziałam się, że w przypadku takiej reklamy wizualnej zewnętrznej taka folia magnetyczna bardzo przydatna  jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...