Skocz do zawartości
Forum

Ból glowy


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miesiac temu sprzątałam dom i nagle z tylu po lewej stronie poczułam kłujący mocny ból, który boli mnie do teraz ale jest to zwykły ból jakbym się uderzyła w to miejsce. Co to może być? Za tydzień mam tomograf ale myślicie ze mam się czegoś bać?

Odnośnik do komentarza

Jak ból trwa dłużej to warto pomyśleć o rezonansie magnetycznym,  to bardzo dobre i dokładne badanie, mi udało się szybko umówić do centrum diagnostycznego Radiomedica w Warszawie, jest to bardzo profesjonalne miejsce, poza tym nie czekałam w długich kolejkach bo wizytę miałam prawie od ręki  https://radiomedica.pl/

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co bać na zapas, ale też nie można bagatelizować problemów. Mam nadzieję, że do tej pory wszystko się wyjaśniło. Na różne dolegliwości bólowe, u mnie też migreny to dużo pomaga magnetoterapia. Czytałam o niej w necie, rozmawiałam też z moim lekarzem. Ile można brać p. bólowe, które i tak nie zawsze pomagają. Chodzić prywatnie na takie zabiegi to też jest wydatek. Dlatego jak znalazłam urządzenie Biomag do magnetoterapii w domu to zdecydowałam się na zakup na raty. Nawet mąż korzysta, on to znów na kręgosłup.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...