Skocz do zawartości
Forum

Dokładny pomiar kości


dsfs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 29 lat i jestem niskiego wzrostu. Rano zaraz po przebudzeniu mam 184 cm i 8 milimetrów i wieczorem 183 i 5 milimetrów ale od zawsze się garbiłem i niby gdy wyglądam na wyprostowanego i staram się być wyprostowanym to mnie jednocześnie kłuje i piecze w kręgosłupie to bym jeszcze sobie wyprostował kręgosłup i zyskał 1 centymetr może 1 i pół i dalej to już trzeba na rozciągnąć kości ale z tego co czytałem to sie nie da ale bym chciał na siłe na chama żeby mieć co najmniej 190 cm wzrostu. Wymarzony wzrost to taki od 193 cm do 196 cm. Moim zdaniem wszystko poniżej 190 cm to gówno jest. Długość kości ma tu stanowczo decydujące znaczenie.

Edytowane przez dsfs
Odnośnik do komentarza

Długość kości, a ich mierzenie, to dwie odrębne sprawy. 

Ćwiczenia rozciągające przy nieprawidłowej lordozie kręgosłupa, poprawią sylwetkę i jak piszesz ten 1-1,5 cm mógłbyś zyskać na wzroście. 

2 godziny temu, dsfs napisał:

ale od zawsze się garbiłem i niby gdy wyglądam na wyprostowanego i staram się być wyprostowanym to mnie jednocześnie kłuje i piecze w kręgosłupie

Tu wskazana wizyta u ortopedy i fizjotetapeuty, być może dobrze dobranymi ćwiczeniami, da się wyelimnować tę dolegliwość. 

2 godziny temu, dsfs napisał:

ale bym chciał na siłe na chama żeby mieć co najmniej 190 cm wzrostu

Nie da się, więc nie walcz z wiatrakami. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...