Skocz do zawartości
Forum

Włosy wypadają mi garściami :(


Mała_Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy, a dokładniej odnośnie masowego wypadania włosów. To co się dzieje po ciąży z moimi włosami to jakaś tragedia, przy każdym myciu tyle ich wypada, że już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeśli znacie jakiegoś specjalistę, który się takimi problemami zajmuje to dajcie znać, chętnie z takich podpowiedzi skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Gość zosiulka

Co do suplementów to ja mam o nich średnie zdanie, moim zdaniem lepiej skupić się na zdrowej diecie. I też potwierdzić mogę, że dermokosmetyki Ducray są bardzo dobre. Co prawda tego szamponu nie stosuję, bo mam ładne włosy, ale mam od nich kremy i sobie chwalę. Dobry skład i w ogóle ?

Odnośnik do komentarza

Na wypadanie włosów kuracja u trychologa. Do tego konieczna będzie odpowiednia pielęgnacja i w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem okazały się dermokosmetyki Ducray, które również polecił mi trycholog. Koniecznie musicie zerknąć, sprawdzić wszystko i przetestować.

Odnośnik do komentarza

U mnie faktycznie najlepsze efekty dał tylko szampon Ducray Anaphase i poleciła mi go w prywatnej rozmowie położna, z którą rozmawiałam o tym problemie. Mówiła, że jej pomógł, więc postanowiłam spróbować i efekty mnie zszokowały, bo w końcu się pojawiły!

Odnośnik do komentarza
Gość Zielonydomek

Kurczę, znam ten problem. Po ciąży wyciągałam włosy z głowy garściami, miałam dosłownie łyse placki. Trycholog doradził mi odpowiednie zabiegi i obecnie jest już lepiej, ale zanim zaczęłam widzieć efekty, zamówiłam za namową siostry perukę, dokładnie tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-radom. Miałam trochę obaw czy będzie to wyglądać naturalnie, ale właśnie dzięki temu odzyskałam pewność siebie.Kurczę, znam ten problem. Po ciąży wyciągałam włosy z głowy garściami, miałam dosłownie łyse placki. Trycholog doradził mi odpowiednie zabiegi i obecnie jest już lepiej, ale zanim zaczęłam widzieć efekty, zamówiłam za namową siostry perukę, dokładnie tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-radom. Miałam trochę obaw czy będzie to wyglądać naturalnie, ale właśnie dzięki temu odzyskałam pewność siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość olka9909

Ja powiem krótko i na temat - polecam dwa produkty firmy Ducray: szampon Anaphase i płyn Neoptide. To połączenie sprawiło, że już codziennie nie musiałam oglądać garści włosów, które mi wypadały. Obeszło się również bez żadnych specjalnych kuracji, więc polecam ?

Odnośnik do komentarza
Gość polinat544

A powiedz mi, po jakim czasie widoczne są efekty po zastosowaniu tych produktów od Ducray? Pytam, bo nie ukrywam, że na efekcie zależy mi dość szybko i liczę, że właśnie uda mi się znaleźć coś, co pomoże uzyskać zadowalający efekt, w krótkim czasie.A powiedz mi, po jakim czasie widoczne są efekty po zastosowaniu tych produktów od Ducray? Pytam, bo nie ukrywam, że na efekcie zależy mi dość szybko i liczę, że właśnie uda mi się znaleźć coś, co pomoże uzyskać zadowalający efekt, w krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość Forumowiczka
11 minut temu, fajfera40 napisał:

U mnie też sam problem, staram się myć włosy co 4 dni aby ich nie prowokować do wypadania podczas rozczesywania bo jest dramat, a do tego  mam długie i kręcone włosy także nie wiem co robić z nimi.

To znaczy że rzadkie mycie włosów jest powodem do wypadania? Mi się nie przetłuszczają włosy.Mam problemy z myciem włosów z powodu kręgosłupa i myję raz na 2/3 tygodnie tygodnie.Do tego mam dłuższe i są ciągle zapięte gumką lub kokówką.    

Odnośnik do komentarza
Gość Forumowiczka
45 minut temu, fajfera40 napisał:

U mnie też sam problem, staram się myć włosy co 4 dni aby ich nie prowokować do wypadania podczas rozczesywania bo jest dramat, a do tego  mam długie i kręcone włosy także nie wiem co robić z nimi.

Czy chodzi ogólnie że to szarpanie przy rozczesywaniu?  Każdego dnia też się rozczesuje przecież włosy i to kilka razy dziennie. Przed ok 3 miesiące zażywałam  preparat ze skrzypowitą , od tygodnia biorę Kerabione. Efektów na razie nie ma. Czekam na  wizytę u dermatologa. Jeszcze miesiąc.

Odnośnik do komentarza

U mnie było to samo i do tego, jak już zaczęły rosnąć to miałam problem z tymi połamanymi.

ogólnie najlepsze co można dać swoim włosom to siarka organiczna, zwiększa produkcję keratyny czyli tego z czego zbudowane są włosy i paznokcie, tak jak mi włosy leciały garściami tak jak zaczełam brac po tygodniu wypadały tylko te połamane, wiec wyczytałam,ze dobra jest maseczka z cytryny i majonezu i faktycznie to je wzmocniło, a siarkę biorę taka po 2 kapsułki dziennie https://konopiafarmacja.pl/suplementy-diety/156-msm-120-tabletek.htmlhttps://konopiafarmacja.pl/suplementy-diety/156-msm-120-tabletek.html

Odnośnik do komentarza

Widziałam, że taka propozycja już tutaj się pojawiła, ale dorzucę też kilka słów od Ciebie. Szampon ANAPHASE+ stosuję już od jakiegoś czasu, ponieważ wyraźnie wzmocnił moje włosy i teraz wypada ich znacznie mniej. W połączeniu z odpowiednimi suplementami daje radę! Efekty są świetne!

Odnośnik do komentarza

Szampon ANAPHASE+ to najlepsza opcja wypadanie włosów. Kupiłam go z polecenia przyjaciółki. Fajnie go połączyć z wcierką Neoptide tej samej firmy, która pobudzi cebulki włosów do wzrostu, więc będziecie mieli świetną kurację!

Odnośnik do komentarza
Gość jolka8988

Przyjaciółka używała z Ducray płynu na wypadanie włosów i ja byłam pewna jak ją zobaczyłam, że jest po przeszczepie włosów. Przestały jej wypadać i pięknie odrosły. Także ja bym pewnie zainwestowała jakbym miała problem z wypadaniem. Dermokosmetyki tej marki mają naprawdę dobre opinie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...