Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Mała_Marta

Włosy wypadają mi garściami :(

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy odnośnie skóry głowy, a dokładniej odnośnie masowego wypadania włosów. To co się dzieje po ciąży z moimi włosami to jakaś tragedia, przy każdym myciu tyle ich wypada, że już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeśli znacie jakiegoś specjalistę, który się takimi problemami zajmuje to dajcie znać, chętnie z takich podpowiedzi skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie zacząć trzeba od internisty, a teraz to śmiało możesz zrobić teleporadę i lekarz pokieruje. Na pewno suplementy warto brać, ale to podpowie magister w aptece no i dobry delikatny szampon. Ja stosowałam Anaphase i stan skóry głowy i włosów jest dużo lepszy. Masz długie włosy ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam takie do ramion. Suplementy biorę cały czas od kiedy zaczęłam się starać o dziecko, więc nie powinno mi brakować żadnych mikroelementów. A szampony nie pomagają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź ten szampon co ja Ci go polecam. Mi inne też nie pomagały, tylko ten naprawdę poprawił sytuację i włosy przestały tak wypadać jak kiedyś. Trochę cierpliwości i pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...