Skocz do zawartości
Forum

Gość n...4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, zacznę od tego że już ponad rok biorę tabletki Marvelon. Krwawienie z odstawienia pojawia się u mnie 5 dnia nie brania tabletek. W marcu wypadł mi ważny wyjazd i chciałam skrócić okres więc 10 marca wzięłam ostatnią tabletkę z blistra. Przerwa trwała 4 dni zamiast 7, w związku z czym 15 marca zaczęłam nowe opakowanie marvelon. Oraz 15 marca zaczęło się krwawienie Dnia 22 marca spóźniłam się z wzięciem tabletki o 1,5h a wieczorem uprawiałam seks, chłopak wsadził penisa do pochwy 4 lub 5 razy bez prezerwatywy, NIE DOCHODZĄC, a następnie ją założył i dokończyliśmy stosunek. Z prezerwatywą wszystko było dobrze. W kwietniu znowu musiałam skrócić okres. 4 kwietnia brałam ostatnią tabletkę z blistra a nowe opakowanie zaczęłam 7 kwietnia. Przerwa trwała dwa dni. Dziś jest 11 kwietnia krwawienia nie dostałam. Na ulotce marvelonu napisane jest, że: -można skrócić sobie krwawienie, oraz przy zbyt krótkiej przerwie krwawienie może nawet nie wystąpić -opóźnienie z wzięciem tabletki do 12h; nadal jesteśmy chronione antykoncepcją. U mnie to opóźnienie wyniosło tylko 1,5h Podsumowując, chłopak nie doszedł we mnie bez prezerwatywy, opóźnienie z tabletka wyniosło 1,5h, skróciłam sobie przerwę do dwóch dni. Będę dzwonić do swojego ginekologa, oraz jutro wykonam test, aczkolwiek biorąc to wszystko na logikę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...