Skocz do zawartości
Forum

Gość a...0

Rekomendowane odpowiedzi

Krwawienie przed przerwą podczas brania tabletek antykoncepcyjnych. Od około 7 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Atywia. Zawsze brałam je na czas, nigdy nie pominęłam. Jeśli miałam biegunkę czy wymiotowałam (co zdarzało się niezwykle rzadko) zawsze używaliśmy z chłopakiem dodatkowego zabezpieczenia. Dzisiaj rano podczas stosunku zauważyliśmy na prześcieradle ślad krwi, była też ona na palcach partnera. Bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ zostały mi jeszcze 2 tabletki z blistra, więc przerwę zaczynam dopiero pojutrze. Krew miała taki kolor lekko brunatny a lekko różowawy. Nie było jej dużo. Kiedy po stosunku poszłam skorzystać z toalety, krwi już wcale nie widziałam. Jednak mniej więcej godzinę później kiedy znowu poszłam do łazienki, zobaczyłam że krew znowu się pojawiła, było jej więcej niż wcześniej i tym razem miała już normalny czerwony kolor. Dodatkowo zaczęło mnie trochę boleć podbrzusze, to był taki ból jak podczas miesiączki, czyli nie uciążliwy ale jednak trochę niepokojący bo przerwy jeszcze nie zaczęłam. Co to może oznaczać? Wizytę u ginekologa mam już umówioną na przyszły tydzień, jednak bardzo się niepokoję więc chciałam wcześniej chociaż uzyskać takie wstępne informacje co to może być.

Odnośnik do komentarza

najlepiej skonsultować się z ginekologiem, forum nie zastąpi porady lekarskiej ? , ale ja zrezygnowałam z hormonów, teraz stosuje monitor płodności Afrodyta Smart na smartfon, test owulacyjny ze śliny, w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie jestem zdrowsza i szczęśliwsza ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...