Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Moje cykle są około 27 dniowe. Bardzo się martwię że dzieje się ze mną coś niedobrego. W ostatnim czasie wykonałam 5 testów ciążowych i wszystkie wyszły negatywne. Ostatni test wykonałam 1 dzień po terminie spodziewanej miesiączki. Tego samego dnia dostałam okresu i myślałam że wszystko jest w porządku. Bolały mnie lekko piersi, były trochę powiększone i bolalo mnie trochę podbrzusze. Jednak okres był bardzo skąpy. Zwykle mój okres trwa ok 3 do max 4 dni, gdzie pierwszy dzień był skąpy, kolejny obfity lub bardzo obfity, a ostatni znowu skąpy. Teraz zauważyłam że przez cały okres było tak samo skąpo, tzn. Skąpy okres przez pierwsze 2 dni i bardzo skąpy 3 dnia, tj. takie jakby plamienie bardziej. Ostatnio jestem trochę poziebiona i chciałabym wiedzieć czy może mieć to wpływ na krwawienie? Czy też może się okazać że problem jest bardziej zawiły i np. mój okres to tak naprawdę krwawienie implantacyjne? Dodam jeszcze że czasami zdarzały mi się okresy trwające np. 2 dni, ale bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...