Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...m

Dzień dobry, Moje cykle są około 27 dniowe. Bardzo się martwię że dzieje się ze mną coś niedobrego. W ostatnim czasie wykonałam 5 testów ciążowych i wszystkie wyszły negatywne. Ostatni test wykonałam 1 dzień po terminie spodziewanej miesiączki. Tego samego dnia dostałam okresu i myślałam że wszystko jest w porządku. Bolały mnie lekko piersi, były trochę powiększone i bolalo mnie trochę podbrzusze. Jednak okres był bardzo skąpy. Zwykle mój okres trwa ok 3 do max 4 dni, gdzie pierwszy dzień był skąpy, kolejny obfity lub bardzo obfity, a ostatni znowu skąpy. Teraz zauważyłam że przez cały okres było tak samo skąpo, tzn. Skąpy okres przez pierwsze 2 dni i bardzo skąpy 3 dnia, tj. takie jakby plamienie bardziej. Ostatnio jestem trochę poziebiona i chciałabym wiedzieć czy może mieć to wpływ na krwawienie? Czy też może się okazać że problem jest bardziej zawiły i np. mój okres to tak naprawdę krwawienie implantacyjne? Dodam jeszcze że czasami zdarzały mi się okresy trwające np. 2 dni, ale bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...