Skocz do zawartości
Forum

Wyleczyłam trądzik


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mogę polecić naturalny preparat na trądzik, który u mnie bardzo dobrze się sprawdził. Po 3 miesiącach regularnego zażywania cera stała się o wiele lepsza i oczyszczona. Wcześniej długo stosowałam różne miejscowe preparaty, ale albo wysuszały skórę albo efekt był chwilowy. Polecam poczytać więcej jak ktoś ma z tym problem na stronie derninax.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Darkis

Ja bym udala sie do dermatologa;) https://instytut.bielenda.pl/blog/z-jakimi-problemami-nalezy-udac-sie-do-dermatologa/

Zeby Ci powiedzial co mozesz stosowac. Ja chodze do takiego do ktorego musze miec aktualne badania plus wszystkie leki jakie biore i co stosuje do pielegnacji. Od razu mowie ze wszyskie drogeryjne rzeczy kazala mi do kosza wywalic. Jakbym czytala fira do dzis bym pewnie miala trądzik w wieku 31 lat a tak znalazla przyczynę i ponad rok juz mam ladna cere;)

Odnośnik do komentarza

Podczas wizyty u dermatologa dostałam odpowiednie leki i po 3 miesiącach nie miałam już nowych wyprysków. Niestety blizny po starych zostały. Zastanawiam się nad jakimś zabiegiem na twarz. Chciałabym mieć jednak cerę bez blizn, dziur i brzydkich śladów ;/ Czytałam trochę na  http://www.dermoprofil.pl/ ale chciałabym też zasięgnąć opinii osób, które faktycznie stosowały coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Ciężko samemu znaleźć coś odpowiedniego na trądzik, jeśli chcemy sami się wszystkim zająć. Ja na przykład ostatnio stosuję krem Ducray Keracnyl PP, który świetnie radzi sobie ze zmianami trądzikowymi. Moja buzia aktualnie wygląda bardzo dobrze, a zmiany przestały pojawiać się tak często. Kupiłam go w aptece online.

Odnośnik do komentarza

Ja z trądzikiem walczę od lat ale od niedawna zauważyłam dużą zmianę na lepsze i myślę że to zasługa zmniejszenia ilości kosmetyków i zmiany na te bardziej nawilżające oraz używania urządzenia do mikrodermabrazji garett pure skin dzięki któremu świetnie udało mi się oczyścić skórę. Mam nadzieję, że okrutny trądzik już nie powróci i że uda mi się utrzymać dobry stan cery na długo. Pewnie jeszcze dieta ma znaczenie, więc staram się nie jeść dużo słodyczy i pić sporo wody

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...