Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...9

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...9

Witam. Od 2 lat stosuję antykoncepcję w postaci krążka. W sobotę po siedmiodniowej przerwie założyłam nowy krążek. W poniedziałek doszło do współżycia z finałem w środku. Tego wieczoru obawiałam się, że krążek jest uszkodzony a nie miałam nowego więc połknęłam tabletkę antykoncepcyjną Vixpo. Na drugi dzień tzn we wtorek kupiłam krążek i założyłam go wyjmując jednocześnie ten uszkodzony. Przerwy w krążkach tak jakby nie było. Ale czy fakt połknięcia jednej tabletki w czasie stosowania krążka na wpływ na ochronę. Dodam, że po poniedziałkowym stosunku w piątek bardzo piekły mnie jajniki i piersi. Jaka jest możliwość, że ochrony nie było? Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość
11 godzin temu, Gość k...9 napisał:

Witam. Od 2 lat stosuję antykoncepcję w postaci krążka. W sobotę po siedmiodniowej przerwie założyłam nowy krążek. W poniedziałek doszło do współżycia z finałem w środku. Tego wieczoru obawiałam się, że krążek jest uszkodzony a nie miałam nowego więc połknęłam tabletkę antykoncepcyjną Vixpo. Na drugi dzień tzn we wtorek kupiłam krążek i założyłam go wyjmując jednocześnie ten uszkodzony. Przerwy w krążkach tak jakby nie było. Ale czy fakt połknięcia jednej tabletki w czasie stosowania krążka na wpływ na ochronę. Dodam, że po poniedziałkowym stosunku w piątek bardzo piekły mnie jajniki i piersi. Jaka jest możliwość, że ochrony nie było? Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Czy ktoś może mi pomóc i odpowie na moje pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...