Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...1

Dzień dobry, wczoraj o godzinie 18 wzięłam pierwszy raz tabletkę antykoncepcyjną Medinette. O godzinie 2 w nocy obudziłam się z lekkim bezwładem ciała, dusznościami i mdlosciami, jak się podniosłam delikatnie to miałam mroczki przed oczami i szum w uszach, myślałam że zemdleję. Rano bolała mnie mocno głowa i jak wstałam to również miałam mroczki przed oczami. To dopiero pierwsza tabletka i tak silne skutki uboczne wydają mi się niepokojące, czy powinnam od razu je odstawić i poprosić ginekologa o zmianę na inne, czy organizm musi się przyzwyczaić? Dodam, że wczoraj robiłam także tatuaż i być może to też on spowodował osłabienie organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia

No to niewiadomo co było przyczyną. Ja bym od razu nie odstawiała, ale niewiadomo też czy tabletki działają, więc lepeij korzystaj podczas seksu z dodatkowej ochrony mechanicznej, proponuję diafragmę Caya z żelem plemnikobójczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...