Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość j...z

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...z

Witam. Od 2 tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne, zaczęłam je brać z pierwszym dniem miesiączki i od tamtej pory miałam delikatne plamienia które ustąpiły od około 2/3 dni temu. Jednak dziś po stosunku z partnerem zabolał mnie brzuch i zaczęłam krwawić. Czy jest to w zupełności normalne na początku stosowania antykoncepcji? Powtórzyło się to dopiero pierwszy raz. Czy mam kontaktować się z ginekologiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Na początku stosowania tabletek różne takie objawy mogą występować. Jak ja zaczęłam brać belarę to też miałam plamienia, brzuch mnie pobolewał. Jak mi tłumaczył ginekolog organizm potrzebuje czasu żeby się do hormonów przyzwyczaić.  Nawet do trzech miesięcy mogą różne takie objawy występować, ale u mnie były krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...