Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość e...7

Kochałam się z mężem 19 marca i 20 marca zprezerwatywa. Maz nie doszedł we mnie.. Z kalendarzyka wynika którego mam na tel wynika ze wtedy byly Wysokie szanse na ciążę. 21 marca mialam owulacja wtedy nie kochaliśmy się już. Miesiaczke dostałam 4 kwietnia. Mialam opóźnienie 6 dni . Okres trwal do 7 kwietnia ( od 4 do 7 kwietnia ). Test wykonałam ciążowy we wtorek. Srode rano i dzis piątek 9kwiecien. Owulacje mialam 21 marca.. Do miesiączki jest 14 dni od owulacji. Do dzisiejszego dnia mamy 18 dni. Od owulacji A 20 dni od stosunku.. Do tego mam infekcje w drogach moczowych wiecej azotyny. Biorę antybiotyk. Czy test moze być jeszcze nie wiarygodny ?. Za wcześnie go robie ?. Proszę pomóżcie bo juz nie wiem co myśleć..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Myszka

Nie wiem z jakiej aplikacji korzystasz, ale najlepiej dla mnie sprawdza się termometr owulacyjny z aplikacją Cyclotest MySense

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...