Skocz do zawartości
Forum

Nadżerka, masturbacja i okres


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. U mojej dziewczyny ginekolog zauważył nadżerkę. Niedużą. Cytologia wyszła okej. Mimo wszystko martwi mnie to trochę, bo czytałem, że nadżerki mogą powstać z powodów mechanicznych i mam podejrzenia, że przy zabawach w łóżku mogłem zrobić jej krzywdę. Czy to jest w ogóle realne żebym mógł być aż tak niedelikatny żeby uszkodzić ją w środku? Ostatnimi czasy w ogóle nie miała okresu. Lekarz przepisał jej jakieś tabletki które go wywołały. Teraz sam już nie wiem czy ta nadżerka to moja wina czy to była jakaś infekcja. Proszę o odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość OLA napisał:

to nie twoja wina, nadżerkę trzeba leczyć lub obserwować, postępujcie zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Jaka antykoncepcje stosujecie? polecam testowaną błonę dopochwową Diafragma Caya

Prezerwatywy nielateksowe. Chodzi co pół roku do ginekologa na obserwacje i już drugi jej powiedział że leczenie dopiero po ciąży. Trochę się martwiłem że to ja na przykład podczas zabawy palcem mogłem jej zrobić krzywdę ale później tak jak pisałem wyżej miała problem z miesiączką itp i sam ginekolog mówił że prawdopodobnie to jakaś infekcja. Oby nic złego się z tego nie rozwinęło... Dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza

Nie lekcewaz tego najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy  udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...