Skocz do zawartości
Forum

Czy przytulanie to zdrada


Gość Ochta

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Ty uważasz to za zdradę, to tak jest. 

Trzeba dodać, że nie ma zdrowej przyjaźni męsko damskiej, tym bardziej jak jest się w związku. A już przytulanie się z innym facetem jest nie na miejscu, wyraźnie któreś z nich się w drugim podkochuje. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość ka-wa napisał:

wyraźnie któreś z nich się w drugim podkochuje. 

Moze żona szuka atencji. Jeśli kobieta nie otrzymuje dość dużo przytulania od męża, przytulania naprawdę emocjonalnego, a nie takiego na "odwal się"... to idzie tam, gdzie to dostaje. Moze nie pragnąć zdrady i nie podkochiwać się, ale zwyczajnie brak jej czułości, dotyku, delikatności. Niektóre kobiety są bardziej wrażliwe i czułe i potrzebują tego więcej. Z kolei jakie zamiary ma ów przyjaciel.... tego nie wiem ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Javiolla napisał:

Moze żona szuka atencji. Jeśli kobieta nie otrzymuje dość dużo przytulania od męża, przytulania naprawdę emocjonalnego, a nie takiego na "odwal się"... to idzie tam, gdzie to dostaje. Moze nie pragnąć zdrady i nie podkochiwać się, ale zwyczajnie brak jej czułości, dotyku, delikatności. Niektóre kobiety są bardziej wrażliwe i czułe i potrzebują tego więcej. Z kolei jakie zamiary ma ów przyjaciel.... tego nie wiem ? 

Problem w Tym ze ja Bardzo często przytulam zawzyczaj gdy dzieci idą spać to od 20 do 22 leżeliśmy i się przytulalismy 

Odnośnik do komentarza

Samo przytulenie nie jest zdradą. Poza tym nie napisałeś czy obydwoje znacie się dobrze z tym przyjacielem, czy to przyjaciel tylko żony. Przyjaciel to samo w sobie ma dosc duże znaczenie więc warto rozróznić czy to jest przyjaciel czy po prostu kolega, znajomy. Przyjaciel to osoba zaufana z którą można konie kraśc, która wie o tobie i zonie wszystko i jesteście dla siebie osobami które się zawsze wspierają. Kolega/koleżanka to jest luźna znajomość.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Wszystko zależy jakie jest to przytulanie. Przytulanie przytulaniu nierówne. Mam kilka koleżanek z którymi się przytulę na powitanie gdy dłuższy czas ich nie widziałem. Ale po prostu znamy się od lat jak łyse konie. Chemii czy coś do nich nie czuje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...