Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...0

Witam, mam pytanie odnośnie prawdopodobieństwa ciąży. Ostatni stosunek z chłopakiem odbyłam około 10 tygodni temu. Od kilku miesięcy przyjmuję antykoncepcję dwuskładnikową, jednak krwawienia z odstawienia pojawiają się po 5-6 dniach, a producent sugeruje, że najczęściej po 2-3 dniach od końca blistra. Ale do rzeczy. Po stosunku, po około 3 tygodniach dostałam krwawienia z odstawienia, ale bardzo skąpego w porównaniu do poprzednich. Po 2 kolejnych tygodniach doszło do plamienia, które trwało 10 dni i przypominało momentami okres. Po zakończonym kolejnym blistrze w ogóle nie dostałam krwawienia (plamienie zakończyło się 4 dni przed końcem blistra). W międzyczasie wykonałam 6 testów ciążowych, pierwszy 2 tygodnie po stosunku, następne wykonywałam w odstępach około tygodniowych - wszystkie negatywne. Na ostatniej wizycie ginekologicznej na USG wyszła grubość endometrium 2mm, jednak lekarz zasugerował zrobienie kolejnego testu ciążowego (chociaż od stosunku minęły 2 miesiące), bo stwierdził, że niejeden lekarz się pomylił i nie zauważył tak zaawansowanej ciąży. Nie ukrywam, że tym stwierdzeniem lekarz napędził mi stracha. Ale czy to możliwe, żeby po takim czasie od stosunku lekarz mógł nie dostrzec, jeśli byłabym w ciąży? Tym bardziej, że w opisie zdjęcia napisał, że grubość endometrium wynosi tylko 2mm. I czy taka ilość testów rozciągnięta w czasie powinna dać mi pewność, że nie spodziewam się dziecka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OLA

zrób badanie z krwi beta hcg, a jeśli nie jesteś pewna tabletek antykoncepcyjnych rozważ zabezpieczenie mechanicznie ja stosuje kapturek naszyjkowy Diafragma Caya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...