Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 5 marca uprawiałąm z moim chłopakiem sex z prezerwatywą to był pierwszydzień okresu. Teraz powinnam dostać 4 kwietnia lecz nie mam, a zamiast okresu mam biały, wodnisty śluz i uczucie wilgoci i boli mnie podbrzusze jak na okres. Mój cykl zazwyczaj trwa 28, 30,31 dni a teraz az 35 . Trochę sie niepokoje. 5 kwietnia robiłam test i negatywny tydzień po sexie również robiłam test i negatywny. czy to może być ciąża ?

Odnośnik do komentarza

W pierwszy dzień okresu czyli prawdopodobnie miałaś dni niepłodne i jeszcze w gumce więc raczej bym się o ciążę nie bała. Test wiarygodny jest po 14 dniach od stosunku więc raczej dał wiarygodny wynik. Nie stresuj się bo wiem po sobie że to tylko dodatkowo może opóźnić miesiączke a ona może się z różnych przyczyn spóźniać więc spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Ja tez kiedys omawialam problem. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...