Skocz do zawartości
Forum

Co pomiędzy posiłkami, gdy już musisz


Gość Rob

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

na początek witam wszystkich :) i od razu pytam:

Jestem na diecie, ale gdy Was już weźmie mini głód między posiłkami to co najlepiej?

Warzywo, owoc, batonik dietetyczny (pełno tego ostatnio) lub sama woda byle tylko napełnić brzuch?

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście polecam aby przygotować sobie dobry shake proteinowy. To zdecydowanie najlepiej zaspokaja głód, a nie pochłania się wyłącznie pustych kalorii, tylko coś konkretnego i wartościowego. Można albo kombinować z tym co się ma zwykle w szafce w kuchni (płatki owsiane, masło orzechowe, mleko, orzechy) albo kupić gotowy produkt. Świetne jest np. białko serwatkowe PURASANA. Nadaje się do rozpuszczania w wodze, w mleku (też roślinnym) albo do zmiksowania z owocami i wtedy powstaje dobry, pożywny mleczny shake :) https://biogo.pl/pl/p/KONCENTRAT-BIALKA-SERWATKOWEGO-BEZGLUTENOWY-BIO-400-g-PURASANA/34472

Odnośnik do komentarza

Na przykład suszone owoce się dobrze sprawdzają ? Ja uwielbiam suszone daktyle lub moje ostatnie odkrycie- suszone mango. Zamawiam ze sklepu Ekoaleja. Myślę, że też dobre będą jakieś zdrowe budynie między posilkami :))

Odnośnik do komentarza
Gość janinka

Ja pomiędzy posiłkami staram się pić dużo wody i nie żuję gumy gdyż wzmaga ona głód. Generalnie jestem na diecie bezglutenowej. Na Zakupyw24h.pl zamawiam te produkty, które są niezbędne w mojej diecie. Mam sprawdzony ten sklep i jest to dla mnie wygodne, że składam zamówienie online i dociera ono do mnie w 24h. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...