Skocz do zawartości
Forum

Maść na blizny


Gość Martita

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosowalam masc Cepan.Troche smierdzi,ale mi pomogla.Oczywiscie calkiem blizna nie zniknie,ale stala sie blada I mniej widoczna.Czytalam tez opinie ludzi,ktorym Cepan nie pomogl,wiec to chyba indywidualna sprawa.Mnie pomogl,ale stosowalam go 3 razy dziennie przez kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza

Ja mam blizny,ale po oparzeniu.W aptece sprzedawca polecil mi Diabetegen forte jak pokazałem mu blizne.Używam go kilka miesięcy,blizna nie zniknęła całkiem,ale jest mniej widoczna.Dodam,ze moja blizna jest rozległa i ma nieregularny kształt.W każdym razie nie ma co oczekiwać cudów,żaden specyfik nie spowoduje ze blizna całkiem zniknie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2021 o 17:05, Mojo napisał:

Może to nieco dziwnie zabrzmi to co napiszę ale stosowałam olejek z nagietka ( takie dla dzieci) i muszę Wam powiedzieć, że rewelka. Blizna dobrze się goiła i nie jest tak bardzo szpecąca.

Też stosowałam ten olejek bo mi znajoma poleciła a potem przerzuciłam się na lepszy według mojego rozeznania z A dermy i dopiero blizna fajnie zaczęłasię goić i wybielać

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2021 o 12:56, gif10 napisał:

Też stosowałam ten olejek bo mi znajoma poleciła a potem przerzuciłam się na lepszy według mojego rozeznania z A dermy i dopiero blizna fajnie zaczęłasię goić i wybielać

A myślicie odnośnie tego olejka https://www.notino.pl/purity-vision/bio-olejek-z-nagietka-dla-dzieci/ stosowałyście go ?. Pierwszy mi wyskoczył w wyszukiwarce i się zastanawiam nad nim.

Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam z powodzeniem żel na blizny z Avene Cicalfate+ . W aptece doradziła mi taki farmaceutka, potem jak sama czytałam to rzeczywiście znalazłam mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat. Szybko rozjaśnił, spłycił, wygładził bliznę, została mi w sumie niewielka kreseczka. A blizna widoczna bo to po operacji tarczycy także zależało mi by wyglądała jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...