Skocz do zawartości
Forum

Starsze zwierzaki różnych gatunków w jednym domu


Gość jage

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie to chodzi mi o wariant starszy pies/kot/fretka vs starszy królik/gryzoń (bo np. pies chyba prędzej zakumpluje się z kotem, niż królikiem). Czy jak będą już staruszkami, to prędzej się zakumplują, czy lepiej nie ryzykować?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość jage napisał:

Konkretnie to chodzi mi o wariant starszy pies/kot/fretka vs starszy królik/gryzoń (bo np. pies chyba prędzej zakumpluje się z kotem, niż królikiem). Czy jak będą już staruszkami, to prędzej się zakumplują, czy lepiej nie ryzykować?

Mam na myśli przede wszystkim, że może starszy pies nie będzie mieć ochoty ganiać królika i ten wtedy nie będzie się go bać.

Odnośnik do komentarza

W moim domu zawsze było mnóstwo różnych zwierząt i nikt z nikim nie walczył, czy gonił. Zdecydowanie warto mieć kilku pupili ? Chciałabym zapytać również o karmę dla psa i przysmaki, skoro już znalazłam ten wątek. Czy ktoś z Was podaje swojemu psu kurze łapki tj. https://www.petmex.pl/naturalne-gryzaki/kurza-lapka.html? Zaletą tych gryzaków w postaci kurzych łapek to z pewnością dobry wybór na utrzymanie zębów w dobrym stanie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...