Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s...6

Witam, ostatni okres miałam 7.03. Cykle mam 25 dniowe ogólnie regularne chociaż w ostatnim czasie przeżywałam dużo stresu. Miesiączkę powinnam dostać 1.04. Przed spodziewanym okresem pojawily się bole menstruacyjne ( bol piersi, brzucha , delikatne mdlosci i od pewnego czasu wzdęty brzuch). Wczoraj wieczorem zrobiłam test który okaz się negatywny. Z moim partnerem odbyłam 19.03 sex przerywany beż zabezpieczenia. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolka

Akurat w tym dniu co uprawiałaś seks to miałaś dni płodne. A seks przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. Skoro test wyszedł negatywny to ja bym go powtórzyła za kilka dni jeśli nie dostaniesz okresu. Na 100% to nikt ci nie powie czy jesteś w ciąży czy nie, przez stres okres też się może opóźniać. Jak coś wybierz się do ginekologa. A jeśli wszystko się wyjaśni i nie będziesz w ciąży to może pomyśl o zabezpieczeniu. Ja zdecydowałam się na belarę i teraz nie mam ani stresu, kochamy się kiedy chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...