Skocz do zawartości
Forum

Cappucino na odchudzanie?


Gość majka

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest cappucino tylko mieszanka ziaren kawy ze składnikami wspomagającymi odchudzanie, ja to piłam zamiast zwykłej kawy i w smaku jest naprawdę pyszne,ma też w sobie kofeinę, więc tak jak mówię piłam zamiast kawy, co do działania przez jakieś 3 miesiące w połączeniu z aktywnością fizyczną udało mi się trochę zrzucić, więc jeżeli nie chcesz łykać tabletek to jak najbardziej możesz to wypróbować, ja wcześniej łykałam Liporedium i jeszcze inne reklamowane tabletki z aptek ale bez żadnych większych efektów, tu jest trochę wyższa cena, no ale coś za coś

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2021 o 18:46, Ola111 napisał:

To nie jest cappucino tylko mieszanka ziaren kawy ze składnikami wspomagającymi odchudzanie, ja to piłam zamiast zwykłej kawy i w smaku jest naprawdę pyszne,ma też w sobie kofeinę, więc tak jak mówię piłam zamiast kawy, co do działania przez jakieś 3 miesiące w połączeniu z aktywnością fizyczną udało mi się trochę zrzucić, więc jeżeli nie chcesz łykać tabletek to jak najbardziej możesz to wypróbować, ja wcześniej łykałam Liporedium i jeszcze inne reklamowane tabletki z aptek ale bez żadnych większych efektów, tu jest trochę wyższa cena, no ale coś za coś

ile udało Ci się schudnąć?stosowałaś jakąś dietę do tego?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy przyniosło to jakieś efekty. Powiedz nieco więcej. Ja teraz akurat jestem na wspomagaczu, który jest dość nowy na rynku https://redin.com.pl/poradnik/jak-szybko-schudnac-po-ciazy/. Odchudzanie po ciąży wymaga wiele wyczucia. Ważna jest bowiem nie tylko szybka utrata przybranej masy ciała, ale również jednoczesne dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku kobiet karmiących. 

Odnośnik do komentarza
Gość Basiaaaa

ja stosuję kanabialice - koleżanka twierdzi, że nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale też hamujące aktywność enzymów, które prowadzą do odkładania tłuszczów w organizmie. zaueażyłam że na ty sporo schudła ale stosowała dłużej niż ja .... Widzę już pewne efekty - straciłam 3 kg po miesiącu picia codziennie  w promocyjniej cenie kupywałam tu https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...