Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów w domu-skuteczny preparat


Monika885

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja stosowalam i zero efektu.To ściema i szkoda kasy.Na Instagramie czy fejsbuku znajdzesz pełno fejkowych kont zachwalajacych ten badziew,podobnie jak celebrytów którzy muszą to reklamować bo nie mają wyjścia -kontrakt).Tak dziala marketing-przerobione zdjecia przed I po,zeby naciągnąc ciemnego luda.O reklamacji zapomnij,obsługa klienta nie istnieje.Na ich stronie nie ma szans żeby dodać własną opinię.Dodają tylko te swoje jak od szablonu: Hollywoodzki uśmiech,twòj uśmiech zalśni,itp..Nawet tutaj na forum to spamowali już kilka razy,a komentarze jakby pisala to jedna i ta sama osoba.A najsmieszniejsze,ze w komentarzach napisane ze korzystaja od miesiecy a sam producent pisze ze używa sie 6 dni.Ściema na całego.

Odnośnik do komentarza

Znam ten preparat, stosowałam go jakiś rok temu. Miałam przebarwione zęby chyba od dużej ilosci kawy. Nigdy nie byłam na profesjonalnym wybielaniu, używałam tylko różnych domowych sposobów typu pasty z rossmana itp. i miałam wrażenie, że efekt po tym preparacie był trochę lepszy, może to zależy jakiego efektu oczekujemy, zęby idealnie śnieżno białe to tylko chyba u stomatologa

Odnośnik do komentarza

Zdjęcia wybielonych zębów są albo przerobione albo zrobione w innym świetle, tak żeby było widać, ze są niby bielsze. ? Najlepiej jest regularnie stosować pasty wybielające, ale bezpieczne dla zębów, tak aby nie żółkły jeszcze bardziej, a dla lepszego efektu to jedynie pozostaje tylko profesjonalny zabieg. Dla zainteresowanych polecam blog http://www.ladentalspa.pl/ jest tam dużo informacji na temat różnych zabiegów medycznych. Słyszałam też, że na wybielanie zębów w domu może pomóc olej kokosowy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...