Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Jestem nastolatką, mam 18 lat i mam problem ze współżyciem ze swoim partnerem. Otóż za każdym razem bardzo mnie boli. Na początku był to ból tylko przy „pierwszym wejściu” a teraz boli mnie po prostu cały stosunek seksualny. Byłam u ginekologa z tym, biorę antykoncepcję hormonalna i dodatkowo stosuje prezerwatywy. Pani ginekolog nie badała mi pochwy tylko wykonała usg. Twierdzi ze czasem błona dziewicza ulega „zniszczeniu” dopiero za którymś stosunkiem. Współżyje nieregularnie od pół roku (raz na 2 tyg) i nie wiem czy to może być związane np z prezerwatywami? Mam wrażenie ze one strasznie obdzierają i uniemożliwiają poślizg, ale nawet podczas stosowania lubrykantu nie było ulgi. Jeśli chodzi o moje psychiczne podejście to ja nie boje się współżycia i wręcz przeciwnie, bardzo bym chciała żeby w końcu dawało mi to przyjemność a nie ból! Ja naprawdę chce współżyć normalnie i nie zniechęcam się, ale nie wiem co może być nie tak. Moja mama i siostra nigdy nie miały takiego problemu. Dodam ze ani jeden stosunek nie odbył się bez bólu

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Powinnas zwrócić się z tym problemem do eksperta forum. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby  aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz  pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...