Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...0

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , mam pytanie bo biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini skończyłam pierwsze opakowanie i w ostatnim tygodniu brania pierwszego opakowania niestety nie pamiętam w którym dniu miałam luźniejszy stolec ale nie wzięłam dodatkowej tabletki i po tym tygodniu miałam 7 dniową przerwe i potem normalnie zaczełam brać tabletki z drugiego opakowania bez żadnych biegunek i teraz jest 2 tydzień jak biore te z drugiego opakowania i pierwszym tygodniu brania tego drugiego opakowania odbyłam stosunek i od tego momentu zaczęły mnie boleć piersi , są tkliwe i pieką i moje pytanie jest takie czy tabletki prawidłowo działają jeżeli w ostatnim tygodniu brania pierweszego opakowania wystąpiła lekka biegunka i zakłóciło to funkcjonowanie tabletek Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

A czy było dodatkowe zabezpieczenie? 

Generalnie tabletka się powinna wchłonąć do 3h. Jeśli przed tym czasem wystąpi coś co może to zakłocić należy wziąć dodatkową tabletkę lub zabezpieczać się dodatkowo .

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...