Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, bo wczoraj uprawiałam seks z chłopakiem, miał zabezpieczenie, i doszedł do siebie u mnie w środku, i potem jak wyjął to była sperma, i dalej uprawialiśmy seks potem zmieniłam pozycje na siedząco że usiadłam na niego, i patrzymy nagle spermy nie było od góry jak przedtem, ale jak zdjął prezerwatywe to chyba sperma wyleciała i miał całego penis mokrego, to miałabym szanse na zajście w ciążę poprzez to? Ale sprawdzaliśmy to gumka była całą od góry nic nie pęknięta

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Odnośnik do komentarza
Gość Gość ania niania
2 godziny temu, Gość ania niania napisał:

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży. Moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność

Ale nie była pęknięta gumka ani nic, a jak zdjął to sperma wyleciała i miał całego mokrego penisa, a gumka nic a nic nie była pęknięta sprawdzaliśmy. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Gość ania niania napisał:

Ale nie była pęknięta gumka ani nic, a jak zdjął to sperma wyleciała i miał całego mokrego penisa, a gumka nic a nic nie była pęknięta sprawdzaliśmy. 

No tak ale czy była zmiana gumki na świeżą? Jeśli przez cały stosunek było zabezpieczenie które nie pękło to powinno być ok.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...