Skocz do zawartości
Forum

Potwornie się roztyłam ! Szukam pomocy


Gość Gęsi 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z 50 kg przytyłam do 88 kg w półtora roku ( przy 170 cm ) 

To wszystko przez księdza , który zmusił mnie do picia wysokoenergetycznych napojów węglowodanowych lub tłuszczowych . Miał na myśli to , ze bardzo ciężko pracuje a tylko niepotrzebnie się wtrącił !!! Przez niego mam wielki tyłek !! Brzuch odstający , uda olbrzymie ...

Pracuję społecznie sprzątając kościoły i klasztor . Nam do odpracowania jeszcze 400 godzin . Zakonnice zmuszają mnie do niewolniczej pracy i dają mi surowe kary . Do pracy kazały mi założyć mundurek - kraciastą długa spódnice , bluzkę polo na długi rękaw , ciężkie czarne półbuty a na sile założyły mi na tyłek cienkie cieliste rajstopy , które mnie bardzo drapały. Było mi w nich sztywno .. Biskup w dodatku przepisał mi jakieś dziwne tabletki i kazał mi je brac na urojenia powojenne . Od tych tabletek zaczęłam puchnąć no i tyć ....Mundurek zrobił się na mnie ostatnio za mały ... Spódnica się nie dopina . Zakonnice wręczyły mi drugą paczkę cienkich cielistych rajstop na wypadek , gdyby tamte śmierdziały . Moj mundurek nie był już długo prany ... Pracuję brudna i śmierdząca . Ksiądz zainstalował podsłuch w moim zębie i w ten sposób mnie kontroluje ... Gdy się lenie , bije mnie miotłą lub stawia do konta . Mam również kamerę głęboko w uchu . 
Zakonnice się na mnie strasznie drą i obrażają . Szoruję podłogę , myję okna ... Pot się ze mnie leje !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...