Skocz do zawartości
Forum

Czy dla takiego związku jest jeszcze przyszłość?


Gość m...2

Rekomendowane odpowiedzi

Dręczące myśli o przeszłości seksualniej partnerki. Dzień dobry, od 3 miesięcy spotykam się z dziewczyną, która szalenie mi się podobała, dopóki nie dowiedziałem się pewnej rzeczy. A mianowicie, że miała 4 partnerów seksualnych przede mną, w tym z jednym z nich nie była w związku. Odkąd się o tym dowiedziałem, ciągle powracają do mnie myśli o tym jednym. Myśl o tym, że uprawiała seks bez związku obrzydza mnie i nie daje mi spokoju. Czy dla takiego związku jest jeszcze przyszłość? Czy ja wyolbrzymiam, czy w dzisiejszych czasach to już norma i lepszej partnerki już nie znajdę? Dodam jeszcze, że mam 22 lata, a moja partnerką 19 i była ona pierwszą dziewczyną z którą odbyłem stosunek seksualny.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna jest bardzo młoda i faktycznie tylu partnerów może świadczyć o tym, że jest niestała w uczuciach, lub kiepsko wybiera, co w wieku 19 lat i mniej może nie dziwić. Jednak tak bujne życie seksualne w tym wieku nie rokuje dobrze dla Waszego związku. Jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce będziesz kolejnym jej byłym. Prawdopodobne, ale nie ma 100% pewności. Jednak

1 godzinę temu, Gość m...2 napisał:

Myśl o tym, że uprawiała seks bez związku obrzydza mnie i nie daje mi spokoju.

Jak wyobrażasz sobie związek z dziewczyną, która Cię obrzydza? Przeszłości jej nie zmienisz. Będziesz ją dręczył i wypominał? Znacie się dopiero 3 miesiące, na Twoim miejscu wycofałabym się, zanim się naprawdę zaangażujesz.

Odnośnik do komentarza

Jest bardzo młoda a już tyle partnerów miała seksualnych.. Ale to przeszłość której się nie zmieni więc albo akceptujesz albo nie.

Bardziej zwróć uwagę na to co piszesz, że to Cię obrzydza. Takie myśli będą zawsze w głowie skoro je masz. Nie jest to zdecydowanie dobry zwiastun.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...