Skocz do zawartości
Forum

Aparat bez jedynki


Gość Hfy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przeszedł zabieg ekstrakcji korzenia jedynki. Chirurg powiedział mi że będę musiał założyć aparat żeby przesunąć zęby aby można było wstawić implant. Czy podczas czekania na przesunięcie zębów można w jakiś sposób zakryć brak jednej jedynki? 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tak, kolega miał robiony implant jedynki i od razu wyszedł z gabinetu z taką "atrapą". Moim zdaniem warto skonsultować się też z ortodontą. Ja chodziłam do Rock Your Smile w Warszawie, mają też gabinety w Poznaniu i Katowicach, jak to Twoje strony, to polecam, bo naprawdę mają super fachowców i na pewno dobrze pokierują Twoim leczeniem ?

Odnośnik do komentarza

Z pewnościa można zasłonić tą jedynke! Skonsultuj się z fachowcem implantologiem albo ortodonta właśnie. Ja robilam implanty i jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecic dr Adama Balczynskiego, jest świetny! Leczyłam się u niego w Scandinavian clinic, i wiem że jest tam też super ortodontka dr Kowalik. Także jak się zdecydujesz to załatwisz wszystko na miejscu. Bardzo polecam to centrum dentystyczne bo pracuje tam wielu wybitnych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Odnośnik do komentarza
Gość helenka80

Najlepiej będzie skontaktować się z dobrym ortodontą, który powie Ci, jak wygląda sytuacja i jakie działania warto podjąć. W Dental Comfort w Poznaniu przyjmują bardzo dobrzy specjaliści, którzy zajmują się stomatologią i ortodoncją, więc na pewno będą w stanie Ci doradzić w kwestii implantu. Moje zęby doprowadzili do naprawdę świetnego stanu, a wiele rzeczy było z nimi nie tak i wymagały ogromnej wiedzy i pracy. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z jakości ich usług i szczerze ich wszystkim polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość jadwinia33

Ja chodzę do ortodonty w Katowicach, do Rock Your Smile, nie miałam wcale dwójek (nie wyszły), jestem w trakcie skomplikowanej procedury, która ma na celu wyprostowanie mojego uśmiechu. Jest naprawdę teraz dużo wspaniałych lekarzy i nowoczesne metody, dzięki którym można leczyć takie problemy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...