Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z agresywnym zachowaniem?


Gość z...z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i ostatnio zauważyłam że mój ojciec znęca się nade mną psychicznie. Ojciec odkąd pamiętam lubił wypić drinka lub piwo po pracy, ale niedawno doszłam do wniosku że robi to za często i pije zbyt dużo, przez co w konsekwencji jest nerwowy i nietrudno w domu o awanturę. Tata od jakiegoś roku co chwilę ma do mnie jakieś pretensje i choćby nie wiem jak bardzo się starała to dla niego i tak będzie to za mało. Co chwilę wypomina mi, że nic nie robię, że siedzę tylko w książkach (bo aktualnie przygotowuję się do matury), a ponadto przeszkadza mu fakt że spotykam się z moim chłopakiem, pomimo tego że jest to zdrowa relacja. Czy jest jakiś sposób żeby to zmienić? Boję się, że długo tak nie wytrzymam i coś sobie zrobię, albo skończę w psychiatryku...

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość z...z napisał:

Witam, mam 17 lat i

Co chwilę wypomina mi, że nic nie robię, że siedzę tylko w książkach (bo aktualnie przygotowuję się do matury)

Zastanawiam się w którym miejscu ściemniasz? Mając 17 lat kończysz dopiero 2 klasę liceum, lub technikum, więc do matury droga jeszcze daleka. Problem w tym, że jeśli fantazjujesz w jednej kwestii, to inne sprawy o których piszesz, mogą budzić wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...