Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Od grudnia stosuję antykoncepcję hormonalną - plastry Evra. W lutym, na ok. 4 dni przed planowaną miesiączką wspolzylam z chlopakiem, wytrysk pierwszy raz byl w pochwie. Okres mi się spóźnił ok 2 dni, ale wygladal normalnie. Na wszelki wypadek po tygodniu od zakończenia miesiaczki zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywny. Jednak w marcu znowu spoznil mi sie okres o 3 dni, trwal okolo 5. Krwawienie bylo raczej skape, krew byla doslownie czarna ze skrzepami. Wlasciwie mialam wrazenie, ze wyplywaja ze mnie same czarne skrzepy. Ponownie zrobilam test ciążowy i ponownie wyszedl negatywny. Czy taka miesiaczka jest normalna w trakcie stosowania antykoncepcji? Czy moze byc wynikiem ciazy albo choroby? Dodam, ze kolposkopia wykazala u mnie drobna zmiane na szyjce macicy, do obserwacji.

Odnośnik do komentarza

Przy hormonach to nie miesiączka tylko krwawienie z odstawienia. Czy normalne? No nie wiem... ale że jak się spóźnia? Cykle sa po 31 dni czy co? Może to nie jest dobra forma antykoncepcji dla ciebie. ja to monitoruję cykle na Cyclotesterze My Way i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...