Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość g...c

Witam, bardzo Proszę o precyzyjną odpowiedź. 11 Lutego używałam wibratora rodziców. Miesiączka wystąpiła 30 dni od poprzedniej i trwała 6-7 dni. Mimo tego zrobiłam trzy testy ciążowe płytkowe. Jeden 11 dni po drugi 19 a trzeci 40 dni po. wyszły negatywne. Od bodajże 8 dnia po odczuwam niewielki mdłości ale obwaiam się ze moge to sobie wmawaić z powodu stresu. W tym miesiącu okres spóznia mi się tydzien . Mam także niedowage moje BMI to 16,7. Bardzo Prosze o odpowiedz czy moge byc w ciazy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

nie ma takiej opcji, kup sobie swój wibator, a jak zaczniesz współzycie polecam monitor cyklu cyclotest mySense z aplikacją antykoncepcyjną. u Ciebie brak okresu spowodowany jest prawdopodobnie niedowagą, więc zacznij ją leczyć, wtedy cykl się unormuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łucja

Monitoruj swoje cykle na jakimś urządzeniu, ja korzystam z Cyclotestu MyWay. Ale ta sytuacja nie może na pewno być skutkiem zapłodnienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...