Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość K...9

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość K...9

Witam biore tabletki antykoncepcyjne od 11 dni i zaczerwienila mi sie warga sromowa i troszke mam nie duze mdlosci . Co mam zrobic ostawic je czy to przejdzie ?prosze o odpowiedz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Czyli dopiero początek. Nie wiem jakie masz tabletki, ale na początku stosowania antykoncepcji mogą być różne skutki uboczne. Ja też mam tabletki, belarę dokładnie. To na początku też się różnie czułam. Ale są to objawy przejściowe, organizm potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do hormonów. Z resztą poczytaj sobie swoją ulotkę, tam też będzie o objawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...