Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość t...a

Witam. Pytanie mam odnośnie miesiączki. Mam 34 lata,miesiączkuje regularnie co 28-29dni. W listopadzie poroniłam ale od tamtej pory miesiączkuje jak i przed poronieniem. Z reguły moje miesiączki były 4-5dniowe i bardzo obfite oraz dwa pierwsze dni bolał mnie brzuch. Staramy się o dziecko. Ta miesiączka jednak była dość dziwna. W 29 dzień cyklu ale krwawiłam tylko dzień, bez skrzepów, szczerze powiedziawszy jedna podpaska starczyła na dzień, druga w nocy, a kolejne dwa dni to już na wkładce brązowe plamienie. Z leków biorę euthyrox 25 i wit.d3 2000 od dwóch miesięcy, a od miesiąca Sorbifer durules oraz kwas foliowy. Co mogło być przyczyną tak skąpej miesiączki? Któryś z leków, możliwa ciąża czy przyczyn szukać gdzie indziej??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

Moim zdaniem powinnaś sprawdzać poziom lh, można kupić tester na ślinę i sprawdzać. Zobacz sobie może tester z aplikacją na smartfona Afrodyta SMart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...