Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...a

Witam.. Od około 4 miesięcy Bolą i pieką mnie sutki (nie całe piersi) oraz przy gwałtownym wyprostowaniu się lub przeciąganiu boli mnie prawi jajnik (ból jest krótki, tępy, ale bardzo bolesny). Zaczęło się to wszystko jakoś w grudniu 2020 roku od tamtej pory też nie mam okresu co jakiś czas robię testy ciążowe, za każdym razem wychodzą negatywne. Seks tylko i wyłącznie w prezerwatywie. 2019 roku urodziłam dziecko, ale okres po około 3/4 miesiącach się unormował. Czy mam się czego obawiać?? Pozdrawiamm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julia

Po takim czasie to według mnie powinnaś iść do ginekologa, a nie się martwić i zastanawiać. Nawet sutki mogą boleć z różnych powodów, to samo jajnik. Czasem jest tak, że ból promieniuje i może się okazać, że co innego cię boli. A jak już wszystko wyjaśnisz to może pomyśl o antykoncepcji na stałe. U mnie się sprawdza belara, dzięki niej przestałam się stresować. Z gumkami to wiadomo różnie bywa, teraz czuję się o wiele pewniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiola

Czy obserwujesz i zapisujesz cykle? Koniecznie trzeba to robić, aby wiedzieć jaka jest przyczyna dolegliwości. Proponuję obserwację na profesjinalnym komputerze cyklu Cyclotest MyWay. Jest dokładny i łatwy w obsłudze, a bardzo pomaga i ułatwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...