Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Od około 4 miesięcy Bolą i pieką mnie sutki (nie całe piersi) oraz przy gwałtownym wyprostowaniu się lub przeciąganiu boli mnie prawi jajnik (ból jest krótki, tępy, ale bardzo bolesny). Zaczęło się to wszystko jakoś w grudniu 2020 roku od tamtej pory też nie mam okresu co jakiś czas robię testy ciążowe, za każdym razem wychodzą negatywne. Seks tylko i wyłącznie w prezerwatywie. 2019 roku urodziłam dziecko, ale okres po około 3/4 miesiącach się unormował. Czy mam się czego obawiać?? Pozdrawiamm

Odnośnik do komentarza

Po takim czasie to według mnie powinnaś iść do ginekologa, a nie się martwić i zastanawiać. Nawet sutki mogą boleć z różnych powodów, to samo jajnik. Czasem jest tak, że ból promieniuje i może się okazać, że co innego cię boli. A jak już wszystko wyjaśnisz to może pomyśl o antykoncepcji na stałe. U mnie się sprawdza belara, dzięki niej przestałam się stresować. Z gumkami to wiadomo różnie bywa, teraz czuję się o wiele pewniej.

Odnośnik do komentarza

Czy obserwujesz i zapisujesz cykle? Koniecznie trzeba to robić, aby wiedzieć jaka jest przyczyna dolegliwości. Proponuję obserwację na profesjinalnym komputerze cyklu Cyclotest MyWay. Jest dokładny i łatwy w obsłudze, a bardzo pomaga i ułatwia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...