Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Okres spóźnia mi się już całkiem sporo (pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 30 stycznia). Mam bardzo nieregularne miesiączki, występują co 29, 34, a czasem i 45 dni. Ostatni stosunek z partnerem z zabezpieczeniem odbyłam 13 lutego, a potem zaczął się u mnie sezon chorobowy - 27 lutego przyjęłam antybiotyk Nobaxin, kilka dni potem dostałam wynik pozytywny na covid. W czasie trwania choroby przyjmowałam różne leki. Nie wydaje mi się, że istnieje szansa na ciążę, ale czy możliwe jest aż tak długie spóźnienie się okresu? Nie czuję żadnych objawów typowo ciązowych. Dodam, że mam jeszcze nadczynność tarczycy i stale przyjmuje leki.

Odnośnik do komentarza

Antybiotyki plus leki na tarczycę, no może coś się poprzesuwało. A kontrolujesz płodnośc jakimś urządzeniem. Warto by mieć taki tester LH. TO jest Afrodyta Smart z aplikacją na telefon. Poziom lh ze śliny pozwala na wyznaczanie dni płodnych nawet przy nieregularnych cyklach. Sama tego nie wyliczysz, jak nie ma reguły, a testem na podstawie poziomu lh wyliczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...