Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...a

Tabletki antykoncepcyjne Madinette biorę od 11 miesięcy. Nigdy żadnej nie pominęłam, z żadną się nie spóźniłam. Biegunka i wymioty nigdy nie wystąpiły oraz bardzo uważnie patrzę na to co obniża skuteczność tabletek i tego unikam. Podczas ostatniej 7 dniowej przerwy krwawienie z odstawienia normalnie wystąpiło. Od paru dni mam dziwne uczucia pulsowania żołądka oraz czasami boli mnie lewy jajnik. Nie mam żadnych innych objawów, lecz jak wspomniałam mam dziwne uczucie w brzuchu. Jestem osobą z nadwagą a czuje pulsowanie w brzuchu albo mam uczucie jakby coś w nim było. Czy powinnam się obawiać ciąży? Czy mogą być to tylko jakieś problemy z żołądkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

Czyli można powiedzieć, że przyjmujesz tabletki wzorowo tak jak ja swoją belarę. To ważne żeby przestrzegać zasad stosowania. My tu możemy sobie gdybać, ja bym na twoim miejscu wybrała się do lekarza. Wtedy będziesz wiedzieć. Ja bym bardziej stawiała na problemy z żołądkiem z tego co piszesz, ale to wiadomo ja lekarzem nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...