Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pewną wątpliwość która męczy mnie już jakiś czas. Mianowicie w styczniu spałam u mojego chłopaka na przełomie dni niepłodnych i płodnych, troszkę nas poniosło i ocierał się nagi w wzwodzie o moje górne części ud. Ja byłam cały czas w bieliźnie co prawda koronkowej. Od początku stresowałam się trochę że coś mogło się stać. Uspokoił mnie okres w styczniu którego dostałam w terminie, a później trochę wcześniej w lutym. W marcu spóźnił mi się dwa dni ale staram się myśleć że to wynik stresu związanego z przygotowaniami do matury. Przyznaje naczytałam się trochę w internecie o objawach ciąży typu mdłości i ból brzucha z tym że ja jestem straszną panikarą i reaguje właśnie takimi objawami na sytuację stresowe. Trzymam się kurczowo myśli że skoro mam normalnie okres co miesiąc to o ciąży nie ma mowy jednak chciałabym wiedzieć czy na pewno mogę być o to spokojna

Odnośnik do komentarza

Tak, mozesz byc spokojna. Skoro tak panicznie się boisz to najwidoczniej nie jesteś gotowa na "ocieranie sie". Najpierw polecam wam poznać wlasne ciała, kontrolować cykl(ja akurat  używam afrodyty smart) i wtedy dopiero zacząć działać. Tez będziesz spokojniejsza wtedy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...