Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
julia235

gdzie wybielacie zęby?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iga

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Eurodental. Jestem mega zadowolona z efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilakola

Ja wybielałam metodą łączoną w Elektoralna Dental Clinic. Efekt już utrzymuje się od pół roku i narazie jestem zadowolona, choć piję dużo kawy. Obyło się bez nadwrażliwości zębów z czym niestety w przeszłości miałam problem także na prawdę na plus. Warto wydać trochę więcej niż na metody promowane przez influencerki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamara

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Lux Med w Krakowie. Jestem mega zadowolona z efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka31

A ja ostatnio robiłam wybielanie zębów w centrum ortodontycznym, gdzie leczyłam zęby aparatem. Polecam! Tutaj można znaleźć wszystkie informacje i namiary https://www.centrum-ortodontyczne.pl/wybielanie Naprawdę jestem super zadowolona z efektów, nie dość że mam w końcu równe, to jeszcze super białe zęby. Hollywood smile! : ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

Ja wybielałam zęby pół roku temu , metodą nakładkową. Świetny i długotrwały efekt! Polecam każdemu! Wybielałam w Scandinavian Clinic – nowoczesna, profesjonalna klinika dentystyczna na placu Szczepańskim w  Krakowie. Polecam BARDZO!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Viki

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie Eurodental. Nareszcie mogę cieszyć się pięknym uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...