Skocz do zawartości
Forum

gdzie wybielacie zęby?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilakola

Ja wybielałam metodą łączoną w Elektoralna Dental Clinic. Efekt już utrzymuje się od pół roku i narazie jestem zadowolona, choć piję dużo kawy. Obyło się bez nadwrażliwości zębów z czym niestety w przeszłości miałam problem także na prawdę na plus. Warto wydać trochę więcej niż na metody promowane przez influencerki

Odnośnik do komentarza

Ja wybielałam zęby pół roku temu , metodą nakładkową. Świetny i długotrwały efekt! Polecam każdemu! Wybielałam w Scandinavian Clinic – nowoczesna, profesjonalna klinika dentystyczna na placu Szczepańskim w  Krakowie. Polecam BARDZO!

Odnośnik do komentarza

ja zakładałam aparat w Stomatologii dr Cichonia w Krk. Jestem bardzo zadowolona, jest dokładnie i przede wszystkim dobrze założyny aparat. Opieka w sam raz także nie mam co narzekać. czuję się w pełni komfortowo!

Odnośnik do komentarza

Jak jesteście na etapie poszukiwania przede wszystkim dobrej jakości w zakresie wyboru środków do zachowania higieny jamy ustnej to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również poświęcili więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez https://www.sunstargum.com/pl/produkty/szczoteczki-do-zebow.html gdzie będziecie mogli również bardzo dobre płyny do płukania których również sama używam, bo dużo dokładniej usuwają bakterie z jamy ustnej. Teraz bardzo sobie chwalę GUM® PAROEX® 0.12%, pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...