Skocz do zawartości
Forum

Kibole spod sklepu mnie ciagle zaczepiają


Gość Chłopiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chłopiec

Przed lewiatanem stoi zawsze dwóch kiboli - jeden ma słomiany kapelusz a drugi kask rowerowy z dziurami . Zawsze mają na sobie te same śmierdzące dresy . Uczepili się mnie , bo lubię ładnie wyglądać i jestem podobny do księcia ze shreka . Włosy mam takie same . Z przedziałkiem a z tylu są trochę dłuższe ... Lubię się stroić , nosić makijaż oraz dbać o paznokcie . Zastraszyli mnie , ze wysmarują moje piękne włosy kałem ... Próbowali mnie tez oblać jakimś szlamem albo gnojówką ... Nie mam gdzie isc, bo akurat w tym sklepie są najbardziej potrzebne rzeczy . Pare dni temu nie chcieli mnie wpuścić do sklepu ... Próbowali mi zdjąć płaszcz ... I go wrzucić do rzeki . Wtedy byłem bardzo elegancko ubrany - drogi płaszcz , modne eleganckie granatowe spodnie , biała koszula za pare stow . Pachniałem jak zawsze pięknie , cudnie . Włosy miałem idealnie ułożone . Gdy jeden z kiboli koło mnie stanął smród wyleciał mu ze spodni . Z ust tez mu śmierdziało . Jeden z nich był bardzo niski i nie miał 2 zębów a drugi był wielki . Obaj śmierdzieli i mieli robaki pod paznokciami 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...