Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Malwinka

Jak wasi mężowie reagowali na wiadomość że nie byli waszymi pierwszymi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malwinka

Jak w temacie chciałam zapytać jaka była reakcja kiedy wasz chłopak, czy mąż dowiedział się że nie był tym pierwszym partnerem w łóżku i to kobieta była bardziej doświadczona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Armando

Dziś 14 latki robią loda. Z choinki się urwałaś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Szczerze,to znam tylko jedną parę,która przeżyła ze sobą pierwszy raz i do tej pory po 20 latach są małżeństwem,zresztą bardzo udanym.W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza żeby mąż,czy żona byli pierwszymi partnerami w łóżku,zdarza sie to chyba tylko u super religijnych ludzi przestrzegających w 100% zasad swojego wyznania.Większość ludzi miała kilku partnerów łóżkowych przed zawarciem małżeństwa.Jedni mniej inni więcej...poza tym chyba nikt nie lubi słuchać opowiadań,lub opowadać obecnemu partnerowi o seksie z byłym/byłą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to inicjacja  następuje coraz wcześniej. Zatem posiadanie iluś partnerów seksualnych przed mężem czy żona to już standard 😉

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malwinka
15 godzin temu, laurette napisał:

Teraz to inicjacja  następuje coraz wcześniej. Zatem posiadanie iluś partnerów seksualnych przed mężem czy żona to już standard 😉

Ja miałam to szczęście że mojego męża nie miała żadna inna dziewczyna, a ja miałam przed nim partnera i się mu przyznałam ito był chyba błąd bo czasami mnie męczy żebym mu opowiedziała jak było. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Armando

A po 50 facet zacznie się żalić, że nie wie jak to jest z inną kobieta I że się nie wyszumiał za młodu I będzie Cię zdradzał. Ty to miałaś "szczęście".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malwinka
1 godzinę temu, Gość Armando napisał:

A po 50 facet zacznie się żalić, że nie wie jak to jest z inną kobieta I że się nie wyszumiał za młodu I będzie Cię zdradzał. Ty to miałaś "szczęście".

Męska Solidarność? Wcześniej też chodził z dziewczyną więc nic nie stało na przeszkodzie żeby z nią zaszalał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Armando

Jaka Solidarność? Wcześniej nie miał kryzysu wieku średniego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Abc
W dniu 4.04.2021 o 11:57, Gość Armando napisał:

Lecz się...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...