Skocz do zawartości
Forum

Jak wasi mężowie reagowali na wiadomość że nie byli waszymi pierwszymi?


Gość Malwinka

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze,to znam tylko jedną parę,która przeżyła ze sobą pierwszy raz i do tej pory po 20 latach są małżeństwem,zresztą bardzo udanym.W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza żeby mąż,czy żona byli pierwszymi partnerami w łóżku,zdarza sie to chyba tylko u super religijnych ludzi przestrzegających w 100% zasad swojego wyznania.Większość ludzi miała kilku partnerów łóżkowych przed zawarciem małżeństwa.Jedni mniej inni więcej...poza tym chyba nikt nie lubi słuchać opowiadań,lub opowadać obecnemu partnerowi o seksie z byłym/byłą.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, laurette napisał:

Teraz to inicjacja  następuje coraz wcześniej. Zatem posiadanie iluś partnerów seksualnych przed mężem czy żona to już standard ?

Ja miałam to szczęście że mojego męża nie miała żadna inna dziewczyna, a ja miałam przed nim partnera i się mu przyznałam ito był chyba błąd bo czasami mnie męczy żebym mu opowiedziała jak było. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Armando napisał:

A po 50 facet zacznie się żalić, że nie wie jak to jest z inną kobieta I że się nie wyszumiał za młodu I będzie Cię zdradzał. Ty to miałaś "szczęście".

Męska Solidarność? Wcześniej też chodził z dziewczyną więc nic nie stało na przeszkodzie żeby z nią zaszalał. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...