Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...r

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo duży problem Dzień dobry zażywam novynette od września czyli jakoś 7 miesięcy. Niestety od tygodnia mam wyniki pozytywny na covid I od tygodnia brałam groplinosin i 3 razy dziennie ibuprom Chciałabym się dowiedzieć czy to wpływa na skuteczność tabletki novynette Chciałabym powiedzieć ze niestety z powodu uczulenie nie używam dodatkowej formy antykoncepcji przyjmuje tylko tabletki I plamienie z odstawienia od kilku miesięcy 4/5 występuje bardzo regularnie zawsze czwartek Jednak tym razem 17 marca miałam test na covid pozytywny 18 dostałam plamienia I ten okres, plamienie raczej było bardzo skąpe 3 dni słabego krwawienia Zauzmy ze okres się skończył 22. I tez miałam przez to 7 dniowa przerwę od brania tabletek. A ja dzisiaj25 dostałam plamienie, upławy tylko one były koloru czarnego Nie jestem w stanie stwierdzić czy bardzo mocno czerwone ze aż czarne lub brązowe W życiu takich nie miałam I przeczytałam w internecie ze ciemne upławy mogą być powodem ciąży tylko ze dostałam plamienie regularnie i nigdy nie opuszczam brania tabletki. Niestety przy covidzie towarzysza mi mocne częste biegunki i dzisiaj jest 3 dzień nowego blistra , tabletki przyjuje o 21 A jest godzina 3:26 w nocy i wystąpiła biegunka Czy będę musiała przez to zażyć dodatkowa tabletke

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...