Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałem z dziewczyna seks po raz 1 w piątek. W pełnym wzwodzie nałożyłem prezerwatywę dobrze i nie zsunęła się lub nie pękła bo sprawdzałem. Następnego dnia po raz drugi w sobotę , ale przed drugim razem mówiła ze boli ja brzuch , pare godzin później doszło do seksu i tez nałożyłem dobrze nie zsunęła się ani pękła , w obydwu razach dochodziłem w prezerwatywie poza nią. W niedziele bolał ją brzuch i potem głowa. W poniedziałek bolał ją brzuch i rano miała mdłości i 1 raz mówiła ze nie może patrzeć na mleko bo ją mdli co jest dziwne bo zawsze nie miała takiego problemu. We wtorek mówiła ze miała plamienie przez chwile w kolorze czerwonym brunatnym , jest dwa tygodnie przed okresem i ma dni płodne w tym samym dniu co plamila. Od poniedziałku nie ma Apetytu jak zawsze i je mało. W we wtorek miała śluz rzadki , w połowie dnia miała zawroty i ból głowy i brzuch taki jakby najedzony bedzac po posiłku 2 h i mówiąc ze nie może go wciągnąć , w nocy z poniedziałku na wtorek się przebudzala i mówiła ze czuje się dziwnie. Bardzo się boje bo były to moje pierwsze dwa podejścia i od razu wpadka a uważałem i bardzo się zdziwiłem ze tak się zaczęła czuć , w dodatku nie dopuszczałem do momentu aby być blisko orgazmu w pochwie. Seks tez był dosyć namiętny i osrty stad teoria ze mogła plamić przez zbyt ostry seks ale 5 i 4 dni po tym dziwne i bardzo się boje, dodać mogę ze w trakcie stosunków nie pojawiła się krew. Proszę o pomoc bo jesteśmy zagubieni i boimy się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...